3 pokoje/ do własnej aranżacji/ balkon

Mieszkanie na sprzedaż
390 187 PLN , Pow. 53,13 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53,13 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Rumia , Jeziorna
Rok budowy:
2022
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
866168
Cena za m2:
7 344 PLN

Zalety nieruchomości:
 Kompleksowa możliwość realizacji codziennych potrzeb. W zasięgu spaceru są dostępne: Centrum Handlowe Port Rumia Auchan, Leroy Merlin, Decatlon, Agata Meble i wiele innych lokalnych sklepów iezależnie od pogody można efektywnie spędzić czas w Aquaparku, w klubie fitness czy w parku trampolin


Opis inwestycji:
Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania. Inwestycja zlokalizowana jest w dobrze rozwiniętej infrastrukturze. W najbliższym otoczeniu znajduje się Centrum Handlowe Port Rumia, Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, Agata Meble.
Dla miłośników aktywnego stylu życia lokalizacja dostarcza wiele możliwości czynnego spędzania czasu. Wokół osiedla znajdują się tereny zielone i ścieżki rowerowe pozwalające aktywnie korzystać ze świeżego powietrza. Dla zwolenników atrakcji wodnych w odległości spaceru znajduje się Aquapark Reda z atrakcjami wodnymi, saunami i klubem fitness, a w pobliskim centrum handlowym mieści się park trampolin Jumpcity. Świetna komunikacja i łatwy dojazd zarówno w kierunku Trójmiasta, jak i Półwyspu Helskiego.

Nieruchomość:
Mieszkanie o powierzchni 53,13 m2, znajdującego się na trzecim piętrze w czteropiętrowym kameralnym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienka i przedpokoju.


Stan deweloperski.

Możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Zapraszam na prezentacje
DOBRY POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI
Bartłomiej Gzyl
573 343 115


 

Nieprawidłowy adres E-mail